Złota Praga

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Gutovka

Email Drukuj PDF

Rewelacyjny plac zabaw, którego największa atrakcja (ale nie jedyna!) jest sezonowa: jedyny taki w Czechach wodny świat dla młodych odkrywców. Liczne urządzenia hydrauliczne (śruby, koła, zapadnie, rury, pompy) nieco starszym pomogą zrozumieć prawa fizyki a młodszym wytaplać się do woli w wodzie i błocie. Przelewać, wylewać, podlewać, oblewać, kopać wielką koparką w błocie- czy jest coś, co może bardziej uszczęśliwić nasze dzieci w piękny, ciepły dzień?

A co poza tym…

Kolorowy duży tor przeszkód przystosowany wysokością i stopniem trudności do umiejętności kilkulatków. Mnóstwo innych ciekawych konstrukcji do wdrapywania się, huśtania, ześlizgiwania. Kilka zjeżdżalni- dwie z nich całkiem spore. Park linowy z trudniejszymi przeszkodami dla starszych dzieci . Lodowisko, skate park, najwyższa w Europie Środkowej ściana wspinaczkowa pod chmurką. Restauracja z przyzwoitymi cenami i specjalnym menu dla dzieci.

NIESTETY  w weekendy należy się liczyć z dużym tłumem i zbyt często "z przyczyn technicznych" w wodnym świecie ...nie ma wody.

 

Za ile:

Wstęp wolny. Opłata obowiązuje tylko na lodowisku  i parku linowym dla starszych dzieci (70 koron).

 

Gdzie:

The Area of ZŠ Gutova 39 Prague 10 Strašnice

(3 minuty piechotą od stacji metra: Strašnická)

 

Oficjalna strona: www.gutovka.cz

 

GALERIA:

gutovka_1
gutovka_2
gutovka_3
gutovka_4
gutovka_5
gutovka_6
gutovka_7
gutovka_8
gutovka_9
gutovka_10
gutovka_11
gutovka_12
gutovka_13
gutovka_14
Koparka
Eksperymentowan...
Eksperymnety z ...