Złota Praga

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

FOTOzabawa dla Rodziców zakończona

Po niezbyt burzliwych obradach dwuosobowego jury* nagrody (MEGA PUZZLE w czeskich klimatach) powędrują do Dobrusi oraz Zosi.

Dobrusia II
Dobrusia I

Na szczególne uznanie zasługuje zdjęcie na którym udała się trudna sztuka ujęcia na jednym zdjęciu pięknej buzi Dobrusi oraz tarczy słynnego zegara Orłoj znajdującego się na rynku Staromiejskim. Ujęcie Schodów Zamkowych z sympatyczną, małą tursytka na pierwszym planie też zasługuje na brawa.

Zosia II
Zosia I

Autorce zdjęć z Zosią gratulujemy zwrócenia uwagi na pełzające po Kampie „bobasy” autorstwa Davida Černego. Jego prace, choć często jeszcze pomijane przez tradycyjne przewodniki urosły już do rangi najbardziej rozpoznawalnych symboli Pragi. Zosia na tle maleńkiego domku na Złotej Uliczce to ujmujące i radosne zdjęcie. Fakt, że nie ma na nim postronnych osób zadziwia- to nie było tam aż tak tłoczno tego pięknego dnia czy też fotograf wykazał się wyczuciem i refleksem?

Serdeczne gratulacje dla autorów zdjęć, wspaniałych modelek i modeli!  Dziękuję wszystkim za udział w zabawie i zapraszam (już wkrótce) do następnej.

 

 

*skład jury: autorka strony oraz Natalia Gorysz /www.goryszfoto.pl/