Złota Praga

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

O mnie

Email Drukuj PDF

W Pradze mieszkam z mężem i synkiem. Przebywanie na urlopie wychowawczym skłoniło mnie do stworzenia tej strony- dzięki niej sporo się nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi, poczułam , że robię coś pożytecznego i zyskałam wspaniały pretekst do szwendania się po Pradze z aparatem. Urlop wychowawczy dawno się skończył, Bartek jest już dzielnym przedszkolakiem a ja ciągle piszę o Pradze..

Strona jest w ciągłej rozbudowie. Nie ma na niej jeszcze wielu rzeczy, których po prostu nie zdążyłam opisać i pewnie jeszcze większej liczby ciekawostek i atrakcji, o których istnieniu w Pradze nie mam pojęcia. Będę nad tym pracować. Jeśli strona była przydatna- napiszcie- będę się cieszyć. Jeśli nie- napiszcie tym bardziej o jej brakach. Wszyscy uczymy się na błędach.

Wszystkie Wasze relacje z Pragi będą mile widziane i (póki starczy mi miejsca na serwerze;) zamieszczane ku pożytkowi innych Internautów. A więc piszcie śmiało: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nie pomogę Wam, jeśli zapytacie o noclegi w Pradze. Nie korzystałam i nie korzystam z tutejszych hoteli, hosteli, pensjonatów itp.

 

 

Wszystkim życzę udanego pobytu w stolicy Czech!

 

Katarzyna

ps. W każdym z opisanych przeze mnie miejsc byłam osobiście pchając  ciężki wózek z  Bartkiem i taszcząc  aparat fotograficzny;) Wszystkie zdjęcia (poza kilkoma-wyraźnie zaznaczonymi- wyjątkami ) są mojego autorstwa. Piszących o Pradze i zaglądających tu w poszukiwaniu materiałów proszę o uszanowanie mojego wysiłku. Nie zgadzam się na kopiowanie tekstów ani zdjęć bez mojej wiedzy- a jeśli dla kogoś moja strona będzie inspiracją przy pisaniu własnych tekstów proszę o zaznaczenie tego i podanie linku prowadzącego do niej.  Dziękuję.